FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 9223538
nr 922 3538
ARMCHAIR
Karl Johanstil, wear, damages.
Karl Johanstil
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday November 3 2014
at 19:56:08
3/11 18:47:20
300 kr
3/11 19:43:37